مسکونیمعماری پایدار

مجتمع مسکونی صفر انرژی با انرژی خورشیدی!

حامیان

مجتمع مسکونی صفر انرژی :

معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی

مجتمع مسکونی Hanover Olympic، اولین مجتمع مسکونی صفر انرژی با استفاده از انرژی خورشیدی، در لس آنجلس است. ۱۰ پانل فتوولتائیک در پشت بام، انرژی ۲۰ واحد مسکونی سازگار با محیط زیست را تامین می کند و هزینه ی قبض برق را تا ۱۰۰ دلار در ماه، کاهش می دهد. این پروژه همچنین، با مجموعه ای از ۲۲۰ پانل، انرژی اضافی خود را به شبکه، تزریق می کند.

معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی

این پروژه توسط شرکت Hanover،طراحی و ساخته شده است. هر آپارتمان دارای لوازم با رتبه ی بالا در انرژی، نورپردازی های و لامپ های LED وردیاب انرژی آی پد، می باشد که به ساکنین اجازه می دهد که بر تولید انرژی خورشیدی و مصرف آن، نظارت داشته باشند. واحد ها ۱ خوابه یا ۲ خوابه هستند.

معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی

این پروژه در منطقه ای قرار دارد که معمولا جذب کننده ی نوآوری ها و تکنولوژی ها هستند و مردم آن معمولا به دنبال یک زندگی لوکس با تکنولوژی های جدید و امکانات بالا هستند. بنابراین شرکت سازنده ی آن با اطمینان بیشتری و تنها با استفاده از انرژی خورشیدی و طراحی مناسب، پروژه ای صفر انرژی را به اتمام رساندند. و امید است که موفقیت این پروژه باعث شود که توجه بیشتری به معماری های پایدار و سبک زندگی پایدار شود.

همچنین بخوانید :  مجتمع مسکونی سازگار با محیط زیست - کانسپت طراحی

معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی معماری پایدار ، مجتمع مسکونی صفر انرژی

 

منبع : inhabitat

برچسب ها
نمایش بیشتر
حامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن