مسکونی

حس آرامش در آپارتمانی مسکونی – همجواری با رودخانه

حامیان

بهره برداری از رودخانه و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی :

این پروژه در جوار یکی از شاخه های رودخانه ای قرارگرفته است. هدف از طرح اصلی این پروژه, بهره برداری از نزدیکی رودخانه، زیبایی رودخانه  و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی, در حد امکان بوده است.

معمار: Next Architects
مکان: چین
سال ساخت: ۲۰۱۵

 

معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی
نمای اصلی ساختمان ها به سمت رودخانه است. پارکینگ ها در سطوح زیرزمین تعبیه شده اند، که باعث شده خیابان های بین ساختمان ها با شکوه تر و بدون ماشین باشند. نمای ساختمان های  رو به خیابان، ۳طبقه و نمای رو به رودخانه، ۴ طبقه می باشد. طراحی ساختمان ها به گونه ای بوده که نماها و مناظر و دید های بهینه و متفاوتی از رودخانه و کوه های پشت ساختمان پدید آورده است.

معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی معماری و ایجاد حس آرامش در آپارتمانی مسکونی

 

منبع : archdaily

همچنین بخوانید :  برج چند عملکردی پایدار با تراس های پوشیده از گیاهان!
برچسب ها
نمایش بیشتر
حامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن