خانه های رویاییمعماری پایدار

نمونه ای زیبا از خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار !

حامیان

خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار :

این خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار ، نشان می دهد که چطور تکنولوژی، طراحی و نقشه کشی پلان، می توانند با کمک هم، یک ویلا و خانه ی رویایی راحت، لوکس و پایدار، ایجاد کنند.

معمار : Guz Architects

مکان : سنگاپور

استفاده از سلول های فتوولتائیک، آبگرم کن خورشیدی، سرمایش پسیو و تهویه طبیعی، مصرف انرژی تجدید ناپذیر را در این ویلا، بشدت کاهش داده است.

مخازن آبیاری و باغ پشت بام، از آب باران جمع آوری شده و بازیافت شده، استفاده می کنند. مصالح استفاده شده در این ویلا، عمدتا از مصالح بازیافت شده، بدون به خطر انداختن منابع محدود محیط، است. ویلا در اطراف یک برکه ی آب ساخته شده، که این برکه نقطه ی عطف این ویلاست. بام سبز این خانه ی رویایی، دارای گیاهان سرسبز است که تاثیر و حضور طبیعت در همه ی قسمت های ویلا، کاملا مشهود است.

همچنین بخوانید :  ویلایی سبز در گرینبرگ با حداکثر بهره گیری از تهویه طبیعی!

اگرچه این خانه ی رویایی، از تکنولوژی بالایی – سیستم EIB، سلول های فتوولتائیک، سیستم های امنیتی –  برخوردار است، اما همه ی اینها به شکل محتاطانه ای، با هم ادغام شده اند و با محیط زیست طبیعی، بجای اینکه در تقابل باشد، بخوبی ارتباط برقرار کرده است.

این ادغام تکنولوژی و طبیعت، بدرستی که دارای طرحی عالی و جذاب است، که در واقع می تواند تبدیل به الگویی برای زندگی پایدار باشد.

 

معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین معماری و طراحی خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار و تکنولوژی های نوین

 

منبع : homedsgn

برچسب ها
نمایش بیشتر
حامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن