خانه های رویایی

خانه ای رویایی در خلیج سنت با چشم اندازی عالی!

حامیان

خانه ای رویایی با چشم اندازی عالی

معماری خانه های رویایی :

استفاده از بتن، شیشه و فولاد، در ساخت این ویلا، نسل جدیدی از ساخت و ساز را در این منطقه ی سنتی، به راه انداخته است. با توجه به توپوگرافی طبیعی سایت، حداکثر ارتفاع ساختمان با اندازه ی ارتفاع درختان آن منطقه است.

دیوارهای بازشوی شیشه ای این ویلا، باعث می شود که فضای داخلی به طرز ماهرانه ای با محیط زیست بیرونی، ترکیب شود و حس تازگی و آرامش به فضای داخلی بیاورد. بتن استفاده شده، به ساختمان بافتی قوی و جالب، اضافه کرده است.

علاوه بر اینها، دیوارهای سازگار و انعطاف پذیر، اجازه ی استفاده از نور طبیعی و تهویه طبیعی را بطور مداوم، به ساکنین می دهد.

در این خانه ی رویایی و زیبا، بر مفهوم زندگی پایدار در طبیعت، تاکید شده است.

فضای زندگی به سه قسمت، تقسیم شده است :

  • قسمت اصلی شامل ۳ اتاق خواب – یک اتاق خواب مستر در طبقه ی دوم که به یک نشیمن بزرگ با در های کشویی شیشه ای متصل است، و دو اتاق خواب در طبقه ی همکف، که به باغ هم دسترسی دارند.
  • قسمت دوم : فضای زیر استخر است، که با دیوارهای شیشه ای از فضای بیرونی، جدا شده است. کف استخر با استفاده از تکنولوژی و چوب های درختان محلی بخوبی عایق بندی شده است و از نفوذ آب به فضای زیر استخر، جلوگیری می شود.
  • قسمت سوم شامل فضای آشپزخانه و غذاخوری است که بخوبی با فضای بیرونی ترکیب شده و چشم انداز زیبایی از طبیعت، به واسطه ی درهای شیشه ای، دارد.
همچنین بخوانید :  خانه ای رویایی در کالیفرنیا با رویکرد کاهش مصرف انرژی!

خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری خانه های رویایی, استفاده از بتن، شیشه و فولاد در ساخت ویلا, ویلا همراه استخر, خانه لوکس, خانه ی لاکچری

 

منبع : archello

برچسب ها
نمایش بیشتر
حامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن