کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

نمای رنگارنگ ساختمان اداری BSU هامبورگ

0 1

نمونه ای زیبا از نمای رنگارنگ ساختمان اداری :

پررنگ، شاخص، شاد و مثبت – این ها تمام کلماتی هستند که می توانند این ساختمان را، توصیف کنند. این نمای رنگارنگ ساختمان اداری بطور کامل از قطعات سرامیکی لعابدار رنگی، پوشیده شده است. در هر طبقه نوارهایی از جنس سرامیک لعابدار که رنگ های شاد دارند، دور تا دور ساختمان، حدود ۹۰ متر، پیچیده شده است و بی شک شخصیتی شاد به ساختمان می دهد.

در مجموع از بیست رنگ که شامل پنج درجه بندی متفاوت از رنگ های آبی، قرمز، زرد و سبز است، در نما استفاده شده است. نمای ساختمان یکنواخت و قابل درک است و مجموعه ای از قطعات متعدد رنگی را به نمایندگی از تنوع ملیت، زبان، ادیان و شخصیت ها، گرد هم آورده است. توزیع رنگ ها بر اساس یک ایده ی برنامه ریزی شده است، که توسط شرکت معماری Sauerbruch Hutton، طراحی شده است. این ساختمان اداری در هامبورگ آلمان، ساخته شده است.

 

نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی، اجرا و ساخت نماهای زیبا، رنگی و جذاب و خاص ساختمان های اداری

 

منبع : archello

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =