کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

نمای رنگی و زیبای بانک Sugamo Shinkin

0 1

نمای رنگی و زیبای بانک :

این بانک که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است، در ژاپن قرار دارد. تلاش آن ارایه ی خدمات و مهمان نوازی بهتر، برای مشتریان بانک بوده است بطوری که مشتریان دوست داشته باشند مدت زمان بیشتری در بانک بمانند و یا تمایل بیشتری برای بازگشت مجدد، به این بانک را داشته باشند. این بانک در یکی از تقاطع های خیابان اصلی، قرار گرفته که مسیر پر رفت و آمدی است. با توجه به موقعیت منحصر بفرد، طراحی نمایی زیبا و شاد می تواند، مشتریان بیشتری را جذب کند. تکرار ریتمیک رنگ ها همراه با مکعب ها، از داخل و خارج نمایی جذاب ایجاد کرده، گویی این نمای رنگی و زیبای بانک با نت های موسیقی و ملودی رنگین کمان، در حال رقص است.

نما از مکعب هایی با چهار عمق مختلف، تشکیل شده. رنگ ها یا بر روی سطح جلویی این مکعب ها یا کناری، قرار گرفته اند، بنابراین، بسته به جهت مشاهده، رنگ ها ظاهر یا ناپدید می شوند و یا با هم همپوشانی دارند. باغچه های کوچکی در داخل ۱۲ مکعب، ساخته شده است که در آن، تغییرات فصلی در طبیعت، توسط گل های فصلی مانند گل همیشه بهار، اسطوخودوس و درختان در حال رشد مانند درخت زیتون، بیان می شود. این باغچه ها از فضاهای داخلی شامل فضای باز طبقه اول و قسمت مالی و کافه تریای طبقه دوم، قابل مشاهده هستند. نور خورشید توسط شاخ و برگ گیاهان در نمای جنوبی، فیلتر شده و یک فضای هماهنگ و گرمی را در داخل بانک، ایجاد می کند.

نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری

 

منبع : archello

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دو =