کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

نمونه ای جالب از نمای رنگارنگ ساختمان اداری

0 4

طراحی نمای رنگارنگ ساختمان اداری :

روبان های آلومینیومی قرمز رنگ در این نمای رنگارنگ ساختمان اداری ، بافتی شبیه سبد، به وجود آوردند که توسط استودیوی Aisaka Architects، طراحی شده است. نمایی موج دار که گویی قطعات آلومینیومی، در هم بافته شده اند، ظاهری بسیار جذاب را، ایجاد کرده است. این نمای بافته شده که با پنج درجه ی مختلف رنگ قرمز، رنگ آمیزی شده است، برای فضاهای داخلی، به عنوان سایبان هم عمل می کند. از براکت های فلزی برای نگهداشتن این قطعات آلومینیومی رنگی، استفاده شده است. هر قطعه ی منحنی در انتهای دو طرف با یک پیچ، ثابت شده اند.

نوارهای رنگی بدون هیچ الگویی و بطور تصادفی، در کنار هم قرار گرفته اند. این نوارهای آلومینیومی تنها دو میلیمتر، ضخامت دارند، بنابراین بار زیادی به سازه تحمیل نمی کنند. از طرف دیگر فرم منحنی این نوارها، باعث می شود که تغییر طول آن در گرما و سرمای شدید، نوارها را کج نکند. پنجره های کشیده و طولانی ساختمان، دید بسیاری به خیابان و مناظر اطراف، فراهم کرده است.

طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه طراحی خلاقانه ی نمای رنگارنگ ساختمان اداری, طراحی نما با استفاده از آلومینیوم و با طرحی خلاقانه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 11 =