کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی Central Saint Giles

0 2

نمونه ای جذاب از نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی :

این مجموعه آپارتمان که توسط Renzo Piano، (رنزو پیانو) معمار معروف جهان، طراحی شده است در خیابان آکسفورد لندن، قرار دارد. او با سرامیک های لعاب دار رنگی، یک معماری هیجان انگیز، نقطه عطف شهری، یک نمای بسیار زیبا و مجموعه ای از استاندارد های نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی را، ایجاد کرده است.

در این نما از چند رنگ روشن در زوایای مختلف، استفاده شده که طرحی فوق العاده، خلق کرده است. به ندرت آپارتمان های مسکونی و اداری، با چنین طرح های با نشاط و سرزنده همراه است. این پروژه بر روی یک منظره و محیط جذاب، تاکید می کند.

اگرچه سبک معماری آن در نگاه اول، مربوط به قرن ۱۸ میلادی، بنظر می رسد اما نما از قطعات سرامیکی لعاب دار، ساخته شده که با دقت و پیچیدگی فنی پیشرفته، مونتاژ شده است. حدود ۱۴۰۰۰۰ قطعه سرامیکی جداگانه در این نما، استفاده شده است.

نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هفت =