آپارتمانی کوچک پر از ایده های خلاق برای به حداکثر رساندن فضای زندگی!

طراحی آپارتمان های کوچک :

این آپارتمان کوچک در میلان ایتالیا، فقط ۳۰ متر مربع مساحت دارد اما در آن هر چیزی که شما نیاز دارید مانند آشپزخانه، سالن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و فضای غذاخوری، وجود دارد.

PLANAIR، طراح این پروژه،  برای طراحی این آپارتمان باید طرحی خلاقانه برای ایجاد همه این فضاها، کمد و فضایی برای جمع کردن وسایل تا جایی که ممکن است، و ایجاد فضایی روشن و دلباز، استفاده می کرد.

اجازه دهید نگاهی به این آپارتمان بیندازیم …

درب ورودی به فضای سالن و آشپزخانه باز می شود، که در آن به اندازه ی کافی کمد و کابینت برای قرار دادن مواد غذایی، لباس، کتاب و …، وجود دارد.

سالن و آشپزخانه در طول یک دیوار از درب ورودی تا پنجره ی روبروی درب ورودی، طراحی شده اند و در دیوار مقابل، اتاق خواب و فضای غذاخوری بصورت پنهان، قرار گرفته اند.

نمایی دیگر از باز شدن دیوار و نمایان شدن اتاق خواب …

وقتی دیوار باز می شود، شما می توانید تخت خواب، میز غذاخوری و یک پنجره ی دیگر که فضا را روشن تر می کند، ببینید.

دسترسی به فضای خواب

کمد های پایین قسمت تخت خواب می توانند به بیرون کشیده شوند و بعنوان پله برای رسیدن به فضای خواب، از آن استفاده کرد. سرویس بهداشتی در پشت دیوار تیره رنگ، قرار دارد.

در قسمت زیر تخت خواب، فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل و لباس ها وجود دارد.

در این عکس نمایی از فضای خواب را می بینید، هنگامی که همه ی دیوار های آن بسته است. مقداری نور همچنان از طریق دریچه های کوچک روی دیوار ها، وارد فضا می شود که البته از آنها بعنوان دستگیره برای باز و بسته کردن دیوار ها هم، می توان استفاده کرد.

در کنار تخت فضایی برای کار و مطالعه و فضای غذاخوری برای ۴ نفر، و یک پنجره ی کوچک نیز، وجود دارد.

 

منبع : contemporist

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید

آپارتمانی بسیار کوچک با سازماندهی عالی و دوست داشت... سازماندهی عالی برای آپارتمان های کوچک :مساحت این آپارتمان کوچک ۵۰ متر مربع است اما دکوراسیون داخلی آن بخوبی سازماندهی شده و تمام نیاز های ضروری را ب...
آپارتمانی کوچک با طراحی داخلی زیبا و عملکردی!... ایجاد روشنی و حس تازگی در آپارتمان های کوچک :این خانه ی بسیار کوچک مثالی عالی از طراحی داخلی فضاهای کوچک است که بسیار روشن است و بخوبی سازماندهی شده...
پانل های چوبی و پیش ساخته – استفاده در آپارت... طراحی آپارتمانی کوچک با پانل های چوبی و پیش ساخته :در قلب شهر سان فرانسیسکو، این آپارتمان چند عملکردی، توسط Peter Suen و Charles Irby طراحی شده، ک...
دکوراسیون یک سوئیت بسیار کوچک ۱۷ متر مربعی!... فراهم کردن نیاز های ضروری زندگی در آپارتمانی بسیار کوچک :این فضای بسیار کوچک ۱۷ متر مربعی فقط یک اتاق است که نیاز های ضروری را در خود جای داده است، ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =