بایگانی دسته: فضای غذاخوری

استفاده از لامپ های متعدد برای نورپردازی فضای غذاخوری !!

نورپردازی فضای غذاخوری : یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد یک ویژگی خاص، در فضای غذاخوری، تعویض لامپ تکی و جایگزین کردن آن با چند لامپ و لوستر برای نورپردازی فضای غذاخوری ، می باشد. همانطور که می توانید در تصاویر ببینید، استفاده از لوستر های چند گانه و زیبا در فضای غذا … ادامه خواندن استفاده از لامپ های متعدد برای نورپردازی فضای غذاخوری !!

ایده ای برای طراحی داخلی – ساخت فضایی برای نشستن کنار پنجره!

دکوراسیون داخلی! همانطور که در تصاویر می بینید، با بکار بردن قابی چوبی با عمق زیاد دور پنجره، فضایی زیبا و جذاب برای نشستن کنار پنجره، ایجاد شده که آن را چشمگیر کرده است. در این فضای کوچک که بصورت پلان باز طراحی شده، از این قاب دور پنجره بعنوان نیمکتی برای میز غذا خوری … ادامه خواندن ایده ای برای طراحی داخلی – ساخت فضایی برای نشستن کنار پنجره!

ایده ای برای طراحی داخلی – تقسیم فضا با دیواری کوتاه!

ایده ای برای دکوراسیون داخلی : این آپارتمان واقع در رومانی که توسط Rosu-Ciocodeica طراحی شده، برای جدا کردن فضای نشیمن از غذاخوری از یک ایده ی ساده اما موثر و کاربردی، استفاده کرده است. یک دیوار کوتاه، پشت مبل بعنوان یک تقسیم کننده ی فضا، عمل می کند. ارتفاع این دیوار کوچک به اندازه … ادامه خواندن ایده ای برای طراحی داخلی – تقسیم فضا با دیواری کوتاه!

ایده ای برای طراحی داخلی – تقسیم فضا با استفاده از دیوار شیشه ای!

دکوراسیون داخلی : گروه طراحی Beatrix Space Design در این آپارتمان مدرن که در تایوان است، از یک تقسیم کننده ی فضا،  که عملکردهای متنوعی دارد، استفاده کرده اند. دیوار شیشه ای شفافی که در این فضا استفاده شده، بخوبی دو فضای نشیمن و غذاخوری را بدون استفاده از دیوار صلب، جدا کرده است. این … ادامه خواندن ایده ای برای طراحی داخلی – تقسیم فضا با استفاده از دیوار شیشه ای!

فضای غذاخوری کوچک – ۱۰ روش خلاقانه برای استفاده بهتر از فضا

فضای غذاخوری کوچک : خانه ی بسیاری از ما دارای فضای غذاخوری کوچک است، که چیدمان مناسب و خلاقانه ی میز نهار خوری و دکور آن، تا حدی می تواند کوچک بودن این فضا را، بی اهمیت جلوه دهد و نشان دهد که همین فضای غذاخوری کوچک هم می تواند احتیاجات ما را برآورده کند. … ادامه خواندن فضای غذاخوری کوچک – ۱۰ روش خلاقانه برای استفاده بهتر از فضا