چگونه با استفاده از چراغ های رشته ای، اتاق خواب خود را رویایی کنیم؟

نورپردازی اتاق خواب :

اگر شما بتوانید نورهای رشته ای را بصورت خلاقانه و زیرکانه با دکور اتاق خواب خود ترکیب کنید، فضایی رویایی و دوست داشتنی می سازید. نورهای رشته ای بسیار انعطاف پذیر بوده و می توانند بصورت انواع مختلفی فرم، شکل بگیرند و کار کردن با آنها راحت است.

از چراغ های رشته ای به عنوان تاج تخت خودتان استفاده کنید. می توانید با هر فرم و اندازه ای که خودتان می خواهید، این تاج تخت را ایجاد کنید.

 

اگر در اطراف تخت خودتان از پرده و حریر استفاده کرده اید، با اضافه کردن چراغ های رشته ای فضایی عالی، جادویی و شبیه تخت شاهزاده ها، ایجاد کنید.

 

در این عکس لامپ های رشته ای درون یک باکس قرار گرفته اند و می تواند بعنوان چراغ خواب و یک نورپردازی عالی، ایفای نقش کند.

 

اگر دوست دارید با تماشای چراغ های چشمک زن کوچک شبیه ستاره بالای تخت خود به خواب بروید، میتوانید از این ایده استفاده کنید. البته آنها به زیبایی ستاره های واقعی نیستند اما یقینا منظره ای زیبا و خیره کننده در اتاق خواب می سازند.

 

قرار دادن این چراغ ها در اطراف یک شاخه یا یک تخته ی چوبی، نمایی برجسته در بالای تخت شما می سازد. شما حتی با قرار دادن کلید روشن-خاموش روی آن، می توانید از ان بعنوان چراغ مطالعه استفاده کنید.

 

شما به سادگی می توانید رشته ای از این چراغ ها را در کنار تخت خود وصل کنید و می تواند جایگزین لامپ های رو میزی کنار تخت شما شود.

 

به جای استفاده از تاج تخت، شما می توانید از یک پرده یا پارچه ی زیبا استفاده کنید و با ترکیب آن با نورهای رشته ای، اثری زیبا و مسحور کننده بسازید.

 

اگر شما واقعا می خواهید در اتاق خواب خود ستاره های چشمک زن داشته باشید، پس از نور های رشته ای با فرم ستاره بر روی دیوار خود استفاده کنید.

 

اگر شما نورهای رشته ای با فرم زیگزاگ روی دیوار خود نصب کنید، می توانید روی آن با گیره، عکس های خانوادگی یا هر چیز کوچک و بامزه ای آویزان کنید و دیوار اتاق خود را زیبا و شخصی سازی کنید.

 

شما میتوانید این رشته ها را بر روی هر دیواری نصب کنید اما اگر انتخاب خوب و هوشیارانه ای داشته باشید فضای خیلی خوب و رمانتیکی خواهید داشت.

 

یک ایده ی شیک و رمانتیک با ترکیب این رشته های نوری، می تواند نقش یک قاب یا فریمی را بعنوان تاج تخت شما ایفا کند.

 

می توانید در اتاق خوابتان با استفاده از رشته های نوری سیاه رنگ روی دیوار سفید، تضاد ایجاد کنید.

 

در این عکس ار این رشته ها روی پارچه های حریر بالای تخت استفاده شده که فضای تخت را رویایی و آرام بخش کرده است.

 

ایده ی آویزان کردن این رشته های نوری از سقف در اتاق های زیر شیروانی یا اتاق هایی با سقف شیبدار، منظره ای زیبا می آفریند.

نمونه های دیگر :

در زیر نمونه های دیگری از استفاده ی این رشته های نوری را خواهید دید که می تواند ایده های خوبی به شما بدهد.