۱۵ نوآوری الهام بخش در نمایشگاه هفته طراحی Euroluce در میلان!

ایده های زیبا برای نورپردازی های زیبا و جذاب :

Euroluce، یک نمایشگاه نورپردازی بین المللی است که هفته طراحی میلان در سال ۲۰۱۵ را منور کرد. در زیر نمونه هایی از برجسته ترین و الهام بخش ترین کانسپ هایی که در این نمایشگاه عرضه شد را میبینیم :

لامپ های Kushi (در مدل های آویز و رو میزی)، دیفیوزرهای شیری رنگی هستند که از دو لایه شیشه mouth-blown، ساخته شده است. شکل این لامپ ها، منحنی های صاف با ساقه های فلزی شبیه سیب، است.

 

شعار این طراحی ” همه چیز، همانطور که به نظر می رسد، نیست.”، است. این پخش کننده ی نور که نرم و گرم، به نظر می رسد، از فولاد سرد و سخت، ساخته شده است.

 

Arturo Alvarez طراحی های خود را به عنوان نور احساسات و عاطفی، معرفی می کند. لامپ دیواری Icarus، یک مثال عالی از فلسفه ی طراحی اوست. این لوح های خورشیدی از بی نهایت حرکات متفاوت داخلی، برای یک اثر چشم نواز، ساخته شده اند. این لامپ ها نور یکنواخت و بسیاری، در همه ی جهات برای روشنایی فضا، منتشر می کنند.

 

Keshi لامپ های رومیزی زیبا و ظریفی هستند که از سیم های فلزی با پایه هایی از سنگ مرمر، ساخته شده اند.

 

Edison’s Nightmare یک لامپ کلاسیک است که با میخ به دیوار، وصل شده است. این اثر هنری نمادی از تغییر و تحول در جهان طراحی و تکنولوژی روشنایی است.

 

آیا واقعا این سنگ بزرگ و سنگین، می تواند آویزان بماند؟ این حباب، سنگ مصنوعی است که از فایبرگلاس ساخته شده است و وزن کمی دارد.

 

این لامپ که شامل ۱۴ دیسک استیل یا آلومینیومی است، یک طیف ۳۶۰ درجه ای از روشنایی محیط را، تامین می کند.

 

Spillo 1i به عنوان یک لامپ دیواری یا سقفی LED، است که پایه ی قابل تنظیمی دارد. این روشنایی ها در ابعاد مختلف و در سطوح مختلف انرژی، هستند.

 

Spillo 6 یک ترکیب متحرک و انتزاعی از میله های فلزی است که به نوارهای کوچک LED مجهز شده است.

Lua مجموعه ای از راه حل های روشنایی زیبا و انتزاعی، است که در مدل های رو میزی، دیواری و آویز، می باشد.

 

این لامپ های آویزی، یک طراحی روشنایی بی نقص با بازده نوری خوب هستند، که از متریال های باکیفیت ساخته شده اند.

 

این روشنایی های زیبا که موج دار هستند قابل گسترش به قطعه های بیشتری هم، هستند.

 

Formala یک طراحی روشنایی خلاقانه و زیباست. نوارهای فلزی انعطاف پذیر این دیفیوزر، میتواند با روش و فرم های بی شماری، قرار گیرد.

 

حلقه ی طلایی یک طراحی زیباست که ویژگی فرم های طبیعی را نمایان می کند و مناسب برای روشنایی فضاهای بزرگ است. تعداد این حلقه ها نامحدود است و بستگی به فضایی که قرار است روشن کند، دارد.

 

Lum، ساخته شده از مس طبیعی اکسید شده، یک لامپی است که به صورت یک تغییر شکل کوچک در دیوار ظاهر می شود.