بایگانی دسته: خودتان بسازید

ایده هایی زیبا برای ساخت و بازیافت گلدان های گیاهان آپارتمانی- قسمت ۲

استفاده از گیاهان آپارتمانی با ساخت گلدان های زیبا : گل ها و گیاهان آپارتمانی همیشه قسمتی از زندگی ما بوده اند، چه دوست داشته باشیم آنها را دریافت کنیم، چه آنها را در خانه داشته باشیم. وقتی گیاه شما برای رشد به فضای بیشتری نیاز دارد چه می کنید، یا به طور ساده، وقتی … ادامه خواندن ایده هایی زیبا برای ساخت و بازیافت گلدان های گیاهان آپارتمانی- قسمت ۲

خلاقیت در دکوراسیون و بازسازی فضاهای باز بنابر بودجه!

خلاقیت در دکوراسیون فضای باز : اگر می خواهید حیاط شما خیره کننده به نظر برسد، همیشه مجبور نیستید هزینه ی زیادی خرج کنید؛ وقتی که ایده های خلاقانه ی الهام بخش بیشماری برای فضای باز وجود دارند که می توانید امتحان کنید. ایده های زیادی وجود دارند که می توانید استفاده کنید. امروز ما … ادامه خواندن خلاقیت در دکوراسیون و بازسازی فضاهای باز بنابر بودجه!

ایده هایی زیبا برای ساخت و بازیافت گلدان های گیاهان آپارتمانی- قسمت ۱

استفاده از گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون داخلی : گل ها و گیاهان آپارتمانی همیشه قسمتی از زندگی و دکوراسیون داخلی فضای ما بوده اند، چه دوست داشته باشیم آنها را دریافت کنیم، چه آنها را در خانه داشته باشیم. وقتی گیاهان آپارتمانی شما برای رشد به فضای بیشتری نیاز دارد چه می کنید، یا به … ادامه خواندن ایده هایی زیبا برای ساخت و بازیافت گلدان های گیاهان آپارتمانی- قسمت ۱

آباژور کنفی زیبا و ارزان درست کنید!

آباژور کنفی : آیا به یکی از این نوع آباژورهای عالی و منحصر بفرد نیاز دارید؟ وقتی که این آباژور در شب روشن شود، واقعاً عالی است. با استفاده از کمی ریسمان کنفی ظریف، دور فریم چراغ خواب را به صورت افقی بپیچید. وقتی که روی لامپ قرار دهید، واقعاً عالی به نظر می رسید. … ادامه خواندن آباژور کنفی زیبا و ارزان درست کنید!

ایده ای درخشان برای ساخت لامپ های خلاقانه برای فضای باز!

ساخت لامپ های خلاقانه : در این مطلب، یک ایده ی  واقعاً عالی برای ساخت لامپ های خلاقانه و نورپردازی فضاهای باز و خارجی را، با هم خواهیم دید : باید برای این طرح زیبا، سریع دست بکار شوید.این توپ های کوچک دیوانه ممکن است وقتی آنها را درست می کنید خیلی شبیه نباشند، اما … ادامه خواندن ایده ای درخشان برای ساخت لامپ های خلاقانه برای فضای باز!

ایده های خلاقانه برای ساخت روشنایی های جالب!

ایده های خلاقانه در نورپردازی : ایده های خلاقانه ی بسیاری از روشنایی وجود دارند و همه منحصر بفرد هستند. در این مجموعه بزرگ و پیچیده از لامپ، آویز، لوستر و تمام انواع لوازم نصب لامپ، پیدا کردن یکی که به بهترین شکل نیازها و اولویت های شما را بپوشاند، تقریباً کار سختی است. اما … ادامه خواندن ایده های خلاقانه برای ساخت روشنایی های جالب!

لوسترهای خلاقانه که شب شما را روشن خواهند ساخت!

ساخت لوسترهای خلاقانه : لوسترهای خلاقانه از بطری های شیشه ای بطری های نوشیدنی قدیمی یک گزینه عالی برای لوسترهای خلاقانه و زیبا هستند. پروژه ارائه شده در اینجا به بطری های شیشه ای در رنگ های مناسب، یک ابزار برش شیشه، یک دریل بعلاوه یک ابزار چاقو، و البته، سوکت های لامپ و سیم … ادامه خواندن لوسترهای خلاقانه که شب شما را روشن خواهند ساخت!

۱۳ طراحی خلاقانه ی میز برای تمام سبک ها و سلیقه ها!

طراحی خلاقانه ی میز : آیا در حال بازسازی و دکوراسیون خانه ی خود هستید، اما نمی توانید میز مناسبی برای تکمیل دکور خود پیدا کنید؟ خیلی نگران نباشید چون جایگزین های زیادی وجود دارند. همیشه یک ایده برای طراحی خلاقانه ی میز ، وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. اجازه دهید … ادامه خواندن ۱۳ طراحی خلاقانه ی میز برای تمام سبک ها و سلیقه ها!