نما

نمای رنگی و زیبای بانک Sugamo Shinkin

حامیان

نمای رنگی و زیبای بانک :

این بانک که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است، در ژاپن قرار دارد. تلاش آن ارایه ی خدمات و مهمان نوازی بهتر، برای مشتریان بانک بوده است بطوری که مشتریان دوست داشته باشند مدت زمان بیشتری در بانک بمانند و یا تمایل بیشتری برای بازگشت مجدد، به این بانک را داشته باشند. این بانک در یکی از تقاطع های خیابان اصلی، قرار گرفته که مسیر پر رفت و آمدی است. با توجه به موقعیت منحصر بفرد، طراحی نمایی زیبا و شاد می تواند، مشتریان بیشتری را جذب کند. تکرار ریتمیک رنگ ها همراه با مکعب ها، از داخل و خارج نمایی جذاب ایجاد کرده، گویی این نمای رنگی و زیبای بانک با نت های موسیقی و ملودی رنگین کمان، در حال رقص است.

نما از مکعب هایی با چهار عمق مختلف، تشکیل شده. رنگ ها یا بر روی سطح جلویی این مکعب ها یا کناری، قرار گرفته اند، بنابراین، بسته به جهت مشاهده، رنگ ها ظاهر یا ناپدید می شوند و یا با هم همپوشانی دارند. باغچه های کوچکی در داخل ۱۲ مکعب، ساخته شده است که در آن، تغییرات فصلی در طبیعت، توسط گل های فصلی مانند گل همیشه بهار، اسطوخودوس و درختان در حال رشد مانند درخت زیتون، بیان می شود. این باغچه ها از فضاهای داخلی شامل فضای باز طبقه اول و قسمت مالی و کافه تریای طبقه دوم، قابل مشاهده هستند. نور خورشید توسط شاخ و برگ گیاهان در نمای جنوبی، فیلتر شده و یک فضای هماهنگ و گرمی را در داخل بانک، ایجاد می کند.

همچنین بخوانید :  نمای ویلا به سبک مدیترانه ای - نمونه هایی از طراحی های جذاب

نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری نمای رنگی و زیبای بانک, طراحی و اجرای نماهای زیبا، جذاب و رنگی ساختمان های اداری

 

منبع : archello

برچسب ها
نمایش بیشتر
حامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن