نما

نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی Central Saint Giles

حامیان

نمونه ای جذاب از نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی :

این مجموعه آپارتمان که توسط Renzo Piano، (رنزو پیانو) معمار معروف جهان، طراحی شده است در خیابان آکسفورد لندن، قرار دارد. او با سرامیک های لعاب دار رنگی، یک معماری هیجان انگیز، نقطه عطف شهری، یک نمای بسیار زیبا و مجموعه ای از استاندارد های نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی را، ایجاد کرده است.

در این نما از چند رنگ روشن در زوایای مختلف، استفاده شده که طرحی فوق العاده، خلق کرده است. به ندرت آپارتمان های مسکونی و اداری، با چنین طرح های با نشاط و سرزنده همراه است. این پروژه بر روی یک منظره و محیط جذاب، تاکید می کند.

اگرچه سبک معماری آن در نگاه اول، مربوط به قرن ۱۸ میلادی، بنظر می رسد اما نما از قطعات سرامیکی لعاب دار، ساخته شده که با دقت و پیچیدگی فنی پیشرفته، مونتاژ شده است. حدود ۱۴۰۰۰۰ قطعه سرامیکی جداگانه در این نما، استفاده شده است.

همچنین بخوانید :  نمونه هایی از نماهای جذاب اما غیر رایج! - قسمت (2)

نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع نمای رنگارنگ آپارتمان های مسکونی, طراحی، ساخت و اجرای نماهای زیبا و منحصربفرد آپارتمان های مسکونی با مصالح متنوع

برچسب ها
نمایش بیشتر
حامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =

بستن
بستن