ایده های طراحی مدرن اتاق خواب برای دختران!

طراحی مدرن اتاق خواب دختران خردسال :

دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن

در این مطلب ما ۵ روش و ایده برای طراحی مدرن و ساخت یک اتاق خواب بامزه، دعوت کننده و زیبا برای دختران مدرنی که بین سنین کودکی و نوجوانی هستند را آورده ایم که با هم میبینیم ….

 

۱ – به آن ها اجازه بدهید دیوار اتاقشان را خودشان تزئین کنند.

دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن

یکی از دیوار های اتاق خواب یا قسمتی از آن را بصورت تخته سیاه و یا پس زمینه ای که بشود روی آن طراحی کرد، بسازید، که دختران خردسال شما را تشویق می کند خودشان روی دیوار نقاشی بکشند و به دیوار را به سلیقه ی خودشان طراحی کنند. این کار یک سرگرمی جالب هم برای آن ها فراهم می کند.

۲ – از پالت های رنگ سرگرم کننده و شاد، استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن

اگر شما خودتان یک مینیمالیست محافظه کار هستید و پالت های رنگ خنثی را ترجیح می دهید، اما به فرزندان خود اجازه دهید که استفاده از رنگ ها را تجربه کنند و خودشان برای اتاق خواب خودشان پالت رنگی را انتخاب کنند و از رنگ های شاد و جسورانه تری هم استفاده کنند.

۳ – از شلف های بامزه و جالب استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرندکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن

دختران خردسال عادت به جمع آوری گنجینه ای از وسایل زیبا و کوچک و چیزهایی مطابق علایق خودشان، دارند. مطمئن شوید که آن ها فضای کافی برای نگهداشتن خرده ریز های مورد علاقه ی خودشان، دارند. شلف های بامزه با اشکال مختلف، براحتی می توانند هم بعنوان دکور اتاق خواب و هم بعنوان فضایی برای نگهداشتن این خرده ریز ها، استفاده شوند.

۴ – از صندلی یا فضاهای نشستن راحت استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن

خواندن، نوشتن و فکر کردن همگی نیاز به صندلی راحت دارند. اضافه کردن فضاهایی راحت برای نشستن و یا صندلی های آویزی راحت، فرزند را تشویق به صرف زمانی برای فکر کردن یا خواندن، می کند.

۵ – دیوار ها را دکور و تزئین کنید.

دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن دکوراسیون داخلی، اتاق خواب، ایده های طراحی، طراحی مدرن

اینکه برای طراحی مدرن و دکور و تزئین دیوار ها از تابلو، نقاشی، اسباب بازی ها و یا هر چیز دیگری استفاده می کنید، بنابر علاقه ی خود شما و فرزندتان است. اما مطمئن شوید دیوار اتاق خواب آن ها پر از عناصر سرگرم کننده، زیبا و منعکس کننده ی شخصیت و علایق خود و فرزندانتان، است.

 

منبع : contemporist

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید

گلچینی از طراحی ها و دکوراسیون اتاق خواب کودکان &#... دکوراسیون اتاق خواب کودکان :برای کودکان و خردسالان، یک اتاق خواب بیش از یک محل خواب است. اتاق خواب برای آن ها، مکانی برای انجام تکالیف، بازی، خواندن...
۶ نمونه اتاق خواب تیره برای الهام بخشیدن به رویاها... اتاق خواب تیره و مشکی :اتاق خواب، فضایی است که معمولا آزادی بیشتری برای انتخاب رنگ و رنگ آمیزی در آن را داریم. بنابراین برای طراحی اتاق خواب تیره و ...
۴۰ لامپ آویزی مدرن و منحصر بفرد که اتاق خواب شما ر... لامپ آویزی مدرن و منحصر بفرد :استفاده از لامپ آویزی مدرن و زیبا در اتاق خواب ها، بجای چراغ های رومیزی و مطالعه، محبوبیت بیشتری در سراسر دنیا پیدا کر...
نمونه های بسیار زیبا از نورپردازی اتاق خواب والدین... نورپردازی اتاق خواب :نورپردازی اتاق خواب در تعریف و تکمیل دکوراسیون یک اتاق بسیار مهم است. هر فضا نیاز به نوع خاصی نورپردازی دارد. در مورد اتاق خواب...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =