بایگانی دسته: خانه های رویایی

طراحی ویلای مدرن با هندسه ای زیبا

ویلای مدرن با هندسه ای زیبا : این خانه ی رویایی با هندسه ی زاویه ای و مدرن سه طبقه، در هند طراحی و ساخته شده است. که نمونه ای زیبا از یک ویلای مدرن با هندسه ای زیبا, است. درب های بزرگ چوبی که دید اجمالی از حیاط پشتی دارند، حس دعوت کنندگی و … ادامه خواندن طراحی ویلای مدرن با هندسه ای زیبا

خانه ویلایی و رویایی با چشم اندازی طبیعی!

درخت بلوط، بعنوان نقطه عطفی در سایت خانه ویلایی و رویایی : خانه ویلایی و رویایی Brentwood، یک ویلای بسیار زیبا و چشم گیر با مساحتی حدود ۱,۱۱۵ متر مربع، می باشد. این خانه ی لوکس دو طبقه، دارای دیوار های شیشه ای بزرگ، یک زمین تنیس، یک استخر بزرگ شنا و یک سوئیت برای … ادامه خواندن خانه ویلایی و رویایی با چشم اندازی طبیعی!

بازی با حجم و مصالح در طراحی خانه ای رویایی!

بازی با حجم و مصالح و ترکیب زیبای آن ها در طراحی خانه ای رویایی : این خانه ی رویایی با مساحتی حدود ۱،۱۴۰ متر مربع، در یک اسکله ی کوچک شبه جزیره ای در فلوریدا، واقع است. این ویلا، ترکیبی پیچیده از یک مجموعه حجم های متمایز، اما در عین حال بهم پیوسته، است … ادامه خواندن بازی با حجم و مصالح در طراحی خانه ای رویایی!

خانه ای رویایی با بالکن های سرتاسری !!

چشم اندازی فوق العاده در خانه ای رویایی با بالکن های سرتاسری : این ویلای زیبا، خانه ای رویایی با بالکن های سرتاسری ، درست بالای خط غروب آفتاب، در یکی از باکلاس ترین خیابان های بالای تپه ای در هالیوود لس آنجلس، قرار گرفته است. طراح داخلی : Lori Dennis مکان : لس آنجلس … ادامه خواندن خانه ای رویایی با بالکن های سرتاسری !!

خانه ی رویایی و لوکس در هاوایی با محیطی خیره کننده!

خانه ی رویایی و لوکس : معمار : Arri LeCorn مکان : هاوایی این خانه ی رویایی و لوکس ، حدود ۸۵۰ متر مربع است. ۷ اتاق خواب دارد که هر یک از اتاق خواب ها، شامل یک حمام بسیار لوکسی هم هست. این خانه ی رویایی یک سوئیت ۵۰ متری هم برای مهمان دارد … ادامه خواندن خانه ی رویایی و لوکس در هاوایی با محیطی خیره کننده!

نمونه ای زیبا از خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار !

خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار : این خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار ، نشان می دهد که چطور تکنولوژی، طراحی و نقشه کشی پلان، می توانند با کمک هم، یک ویلا و خانه ی رویایی راحت، لوکس و پایدار، ایجاد کنند. معمار : Guz Architects مکان : سنگاپور استفاده از سلول … ادامه خواندن نمونه ای زیبا از خانه ی رویایی با ویژگی های پایدار !

خانه ی رویایی با طراحی مدرن در لس آنجلس!

نمونه ای از خانه ی رویایی با طراحی مدرن : این ویلای زیبا، یکی از خانه های رویایی منحصر بفرد در تپه های هالیوود است. این خانه ی رویایی با طراحی مدرن و لوکس، به تازگی بازسازی شده و دارای ۴ اتاق خواب، ۵ سرویس بهداشتی و یک استخر فوق العاده زیبا برای شنا، با … ادامه خواندن خانه ی رویایی با طراحی مدرن در لس آنجلس!

خانه ای رویایی بر آمده از صخره ها در تایلند!

نمونه ای از خانه های رویایی : معمار : Original Vision Studio مکان : تایلند این خانه ی رویایی، که محل اقامت مدرن و خیره کننده ای در ایام تعطیلات است، دارای چشم اندازی بسیار عالی و چشمگیر از درختان واقع در کوهپایه، است. متراژ این خانه ی رویایی،  حدود ۸۰۰ متر مربع است که … ادامه خواندن خانه ای رویایی بر آمده از صخره ها در تایلند!